Õpetajad

Tatiana Vinichenko

Exceptional English keelekeskuse asutaja, Tatiana on inglise, saksa ja vene keele õpetaja. Tatiana lõpetas Amuri Riikliku Ülikooli inglise/saksa filoloogia erialal ning Tallinna Ülikooli kommunikatsioonijuhtimise magistrikraadi. Lisaks õppis ta meedia erialal Rotterdamis, Erasmus Ülikoolis.

 

Tatiana täiustas oma õpetamisoskusi Peterburis ja inglise keele foneetika Philadelphias. Pärast tööd Ameerikas oli ta nii motiveeritud, et sooritas inglise keele C2 taseme eksami juba 22-aastaselt. Praegu oskab ta 6 keelt. Tatiana on siis 100% kindel, et ei ole laisku inimesi, ainult pole piisavalt motivatsiooni.

 

 

Tiina Worteil

Tiina Worteil on väga sõbralik eesti keele õpetaja vene keele baasil. Ta lõpetas Tallinna Tehnikaülikooli (majandusinsener) ja tehnikaõpetaja lisaeriala. Lisaks sai Tiina magistrikraadi (diplom 116392). Tiina on õpetanud eesti keelt vene keele baasil nii õpilastele kui täiskasvanutele. 

 

Lizaveta Maliukevich

Lizaveta on väga andekas hispaania keele õpetaja. Ta armus hispaania keelega seitse aastat tagasi. Lizaveta lõpetas Minski Lingvistilise Ülikooli ja täiustab praegu oma oskusi Tallinna Ülikoolis Hispaania keele ja kultuuri erialal.

 

Liza elas ka palju aega Hispaanias, mis andis talle veel rohkem entusiasmi hispaania keele õpetamiseks. Lizaga keelekursus lammutab väga kiirelt keelebarjääri.