FIRMASISENE KOOLITUS

Kas te sooviksite tõsta teie töötajate võõrkeele oskuse taset ning õpetada neid suhtlema välisklientide ning -partneritega? Pöörduge Exceptional English´i poole!

 

Meie keskuse eripäraks on eesmärkide saavutamine ning individuaalne lähenemine igale kliendile.Võtame arvesse:


MIDA

ON VAJA TEIE TÖÖTAJATEL

 

Keele üldkursus? Ärisuhtlemise oskused? Telefonikõned? Ärikirjavahetus? Või spetsiaalne kursus, mis on seotud teie firma tegevusega (panga-, tehniline, juriidiline keel)? Töötame välja just teile sobiva kursuse.

KUS

ON TEIL MUGAV ÕPPIDA

 

Pakume kursuseid ettevõtetele nii meie keelekeskuses kui ka teie firma büroos. Kui te väärtustate oma töötajate aega, korraldavad meie õppejõud loengud otse teie büroos teile sobival ajal.

MILLAL

ON TEIL MUGAV ÕPPIDA

 

Kursuse kestus, loengute sagedus ning nende toimumise aeg räägitakse läbi tellijaga. Meie jaoks on tähtis kvaliteet ja kõrge tulemuslikkus, seetõttu te mitte ainult ei hoia kokku aega oma töötajate õpetamiseks, vaid ka firma raha nende välja õpetamiseks.


 

UNIKAALNE METOODIKA

 

Õpetamine meie keskuses toimub ainulaadse A&V metoodika järgi, mis võimaldab kiirelt hakata aru saama väliskõnest ja kuulatavatest tekstidest. Teie töötajad saavad hakata kergesti aru saama välisklientidest, pidama enesekindlalt läbirääkimisi välispartneritega ning hoida juttu üleval äriteemadel.

 

PRAKTIKA KEELEKANDJATEGA

 

Loenguid peetakse kas keelekandjate poolt või nende abiga, kaasates neid kursuse jooksul õpetamisse. Seega on teie töötajatel võimalus kinnistada saadud teadmisi suheldes näost näkku välismaalastega, ilma et te peaks sõitma kuhugi välismaale.

 

FIVE O'CLOCK TEA

 

Kõigil meie õpilastel on võimalus oma õpitavat keelt praktiseerida ning mõnusalt aega veeta meie väliskülaliste seltsis ainulaadses kõneklubis Five o’clock Tea.

 

 

NB! Õppijate arv grupis sõltub tellija vajadustest ja soovidest, kuid ei tohi jääda alla kolme inimese.

 

Enne ettevõttekursustele registreerumist läbivad kõik õpilased testimise, mis määrab nende keeletaseme. Gruppe moodustatakse vastavalt tasemele.

 

Kursuse hind sõltub iga kord kokkuleppest tellijaga, olenevalt grupi suurusest ning kursuse spetsiifikast.  Õppematerjalide eest makstakse eraldi.