Õpetajad

Meie õpetajate kvaliteedi tagamisest loe siit

 

Tatiana Vinichenko

Exceptional English keelekeskuse asutaja, Tatiana on inglise, saksa ja vene keele õpetaja. Tatiana lõpetas Amuri Riikliku Ülikooli inglise/saksa filoloogia erialal (German Philology: inglise keel ja kirjandus) ning Tallinna Ülikooli kommunikatsioonijuhtimise magistrikraadi. Lisaks õppis ta meedia erialal Rotterdamis, Erasmus Ülikoolis.

 

Tatiana täiustas oma õpetamisoskusi Peterburis ja inglise keele foneetika Philadelphias. Pärast tööd Ameerikas oli ta nii motiveeritud, et sooritas inglise keele C2 taseme eksami juba 22-aastaselt.

 

Peterburis õpis Tatiana ka soome keelt ja kinnitas oma soome keele oskuse Tampere Kesäyliopisto kursusel Soomes.

Praegu oskab ta 7 keelt. Tatiana on siis 100% kindel, et ei ole laisku inimesi, ainult pole piisavalt motivatsiooni.Elena Evtushenko

Kas te tihti mõtlete: "Ma ei kunagi õpi selle selgeks! Õpin inglise keele grammatikat nii palju aega, aga ei saa aru", - Elenaga saate aru väga kiirelt ja lihtsalt, kuidas inglise keele süsteem on. 

 

Elena lõpetas inglise keele filoloogia eriala ülikoolis ja õpetas nii lapsi kui ka täiskasvanuid ja ettevõtte juhti Venemaal ja Eestis. Tal on ka tõlkija diplom ärikommunikatsiooni erialal.

 

Lena õpetas pikka aega ka rahvusvahelises inglise keele veebikoolis ja tunneb kõiki kaugõppe keerukusi.

 

"Mõned õpetajad ütlevad, et õpetamine võtab nende energia ära. Aga ma saan palju energiat oma õpilastelt".Edgar Pacheca Ruiz

 

Kas tahate hispaania keeles vabalt rääkida? Ja keele valdajaga keelt harjutada? Pole probleem! Meil on väga tore õpetaja nii algajatele kui ka edasijõudnutele.

 

Edgar on pärit Alicantest (Hispaania) ja õpetab teile ka Hispaania kultuuri ja muusika maailma.  Miks muusika? Sest ta lõpetas Magisterio Educación Musical Alicante ülikoolis ja õpis Audiovisuaalset Kompositsiooni Eesti Teatri ja Muusikaakadeemias.

 

Edgar kasutab aktiivselt oma tundides meie keelekeskuse audiovisiaalset autorimetoodikat A&V.

 

 

Iga tund Edgariga on nagu FIESTA! Keel, muusikat ja palju positiivsust!

 Tiiina Toomingas

Tiina on väga sõbralik ja motiveeriv eesti keele õpetaja. Ta on lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli magistriõppe (majandusinsener) ja tehnikaõpetaja lisaeriala. Tiina on õpetanud eesti keelt vene keele baasil nii õpilastele kui täiskasvanutele. Lisaks, õppis ta digitaalseid ja videotehnoloogiaid, mis aitavad tal rakendada meie originaalset audio-videotehnikat.

 

Tiina on õpetanud meie keelekoolis edukalt eesti keelt juba kaks aastat, ning valmistanud e-õppematerjale ja e-teste. Samuti õpetab ta eesti keelt põhikoolis ja asendusõpetajana Lasnemäe Vene Gümnaasiumis.

 

Analüütiline mõtlemine võimaldab Tiinal selgitada eesti keelt kui süsteemi ja õpetada mitte ainult seda, mis on programmis ette nähtud, vaid ka sõnavara ja väljendusrikkuse nüansse.