Õpetajad

Tatiana Vinichenko

Exceptional English keelekeskuse asutaja, Tatiana on inglise, saksa ja vene keele õpetaja. Tatiana lõpetas Amuri Riikliku Ülikooli inglise/saksa filoloogia erialal ning Tallinna Ülikooli kommunikatsioonijuhtimise magistrikraadi. Lisaks õppis ta meedia erialal Rotterdamis, Erasmus Ülikoolis.

 

Tatiana täiustas oma õpetamisoskusi Peterburis ja inglise keele foneetika Philadelphias. Pärast tööd Ameerikas oli ta nii motiveeritud, et sooritas inglise keele C2 taseme eksami juba 22-aastaselt. Praegu oskab ta 6 keelt. Tatiana on siis 100% kindel, et ei ole laisku inimesi, ainult pole piisavalt motivatsiooni.

 

 

Tiina Toomingas

Tiina on väga sõbralik ja motiveeriv eesti keele õpetaja. Ta on lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli magistriõppe (majandusinsener) ja tehnikaõpetaja lisaeriala. Tiina on õpetanud eesti keelt vene keele baasil nii õpilastele kui täiskasvanutele. Analüütiline mõtlemine võimaldab Tiinal selgitada eesti keelt kui süsteemi ja õpetada mitte ainult seda, mis on programmis ette nähtud, vaid ka sõnavara ja väljendusrikkuse nüansse.

 

Lizaveta Maliukevich

Lizaveta on väga andekas hispaania keele õpetaja. Ta armus hispaania keelega seitse aastat tagasi. Lizaveta lõpetas Minski Lingvistilise Ülikooli ja täiustab praegu oma oskusi Tallinna Ülikoolis Hispaania keele ja kultuuri erialal.

 

Liza elas ka palju aega Hispaanias, mis andis talle veel rohkem entusiasmi hispaania keele õpetamiseks. Lizaga keelekursus lammutab väga kiirelt keelebarjääri.