Õpetajad

Meie õpetajate kvaliteedi tagamisest loe siit

 

Tatiana Spiteri

Exceptional English keelekeskuse asutaja, Tatiana on inglise, saksa, soome ja vene keele õpetaja. Tatiana lõpetas Amuri Riikliku Ülikooli inglise/saksa filoloogia erialal (German Philology: inglise keel ja kirjandus) ning Tallinna Ülikooli kommunikatsioonijuhtimise magistrikraadi. Lisaks õppis ta meedia erialal Rotterdamis, Erasmus Ülikoolis.

 

Tatiana täiustas oma õpetamisoskusi Peterburis ja inglise keele foneetika Philadelphias. Pärast tööd Ameerikas oli ta nii motiveeritud, et sooritas inglise keele C2 taseme eksami juba 22-aastaselt.

 

Peterburis õpis Tatiana ka soome keelt ja kinnitas oma soome keele oskuse Tampere Kesäyliopisto kursusel Soomes.

 

Moskvas sai ta tunnistuse vene keele võõrkeelena õpetamise kohta (РКИ). Tatiana on õpetanud vene, inglise, saksa ja soome keelt Peterburis Studia Lingua keeltekoolis ning individuaalõpevormis.

 

Praegu oskab ta 7 keelt. Tatiana on siis 100% kindel, et ei ole laisku inimesi, ainult pole piisavalt motivatsiooni.Priscila Carrion

Priscila on meie särav õpetaja Brasiiliast, sertifikaadi Advanced - CAE (Cambridge) omanik.

 

Ta teab, kuidas luua grupis mugav ja motiveeriv õhkkond ning on oma tundides äärmiselt kaasahaarav.

 

Tunnid Priscilaga toimuvad eranditult inglise keeles, ilma vene keelt abiks võtmata, mis võimaldab teil kiiresti ületada nii keelelised kui ka psühholoogilised tõkked!

Priscila jagab teiega hea meelega lugusid oma rikkalikest kogemustest mõlemal pool Atlandi ookeani.Stanislav Sidorenko

Stanislav on meie entusiastlik veebiõpetaja, kes lõpetas kooli kiitusega. Stasil on olnud palju saksa keele praktikat Saksamaa erinevates linnades.

 

Ta õpetab kaasaegset, kõneldavat saksa keelt ning jagab õppijatega ka oma teadmisi saksa kultuurist, kirjandusest ja kinost.

 

Stas leiab igale õpilasele oma lähenemise ja esitleb saksa keelt kui loogilist, süsteemset ja lihtsalt imelist keelt. Kas saksa keel kõlab ebaviisakalt? Seda võivad öelda vaid need, kes pole veel Stasiga õppinud! :)Annie Quandt (USA)

Annie sündis Ameerika Ühendriikides, Maine'is. Ta on õpetanud inglise keelt peaaegu 6 aastat. Meie koolis õpetab ta hea meelega täiskasvanutele inglise keelt veebis, Zoomi või Skype’i teel.

 

 

Annie parimad omadused on kannatlikkus ja julgustav, positiivne klassiõhkkond.

 

"Mulle meeldib keskenduda suhtlemisele ja spetsiifiliste suhtlemisoskuste kujundamisele, samuti oma õpilaste enesekindluse tõstmisele!"

"Olen selle poolt, et õpetada praktilist inglise keelt ja fraase, mida vajate emakeelena kõnelejatega suhtlemiseks, ilma et peaksite grammatika ja ebaselge sõnavaraga kinni jääma." Alla Holopainen

Alla on üle 25-aastase õpetamiskogemusega inglise keele õpetaja! Mitte ainult diplomeeritud spetsialist (diplom "Inglise keel ja kirjandus", Zaporožje Riiklik Ülikool), vaid ka hämmastavalt kannatlik ja heatahtlik õpetaja.

 

Alla pöörab suurt tähelepanu keele hääldamisele ja harjutamisele live-dialoogides. Kohvipausid klassiruumis koos temaga muutuvad tõeliseks rännakuks ingliskeelsete riikide kultuuri.

 Edgar Pacheca Ruiz

 

Kas tahate hispaania keeles vabalt rääkida? Ja keele valdajaga keelt harjutada? Pole probleem! Meil on väga tore õpetaja nii algajatele kui ka edasijõudnutele.

 

Edgar on pärit Alicantest (Hispaania) ja õpetab teile ka Hispaania kultuuri ja muusika maailma.  Miks muusika? Sest ta lõpetas Magisterio Educación Musical Alicante ülikoolis ja õpis Audiovisuaalset Kompositsiooni Eesti Teatri ja Muusikaakadeemias.

 

Edgar kasutab aktiivselt oma tundides meie keelekeskuse audiovisiaalset autorimetoodikat A&V.

 

Iga tund Edgariga on nagu FIESTA! Keel, muusikat ja palju positiivsust!

 Alina Arzumanian

Kas soovite hispaania keelt online õppida? Plaanite Hispaaniasse või Ladina-Ameerikasse kolida või reisite palju? Veebiklassid Alinaga on lihtsad, positiivsed ning sama effektiivsed kui reaalajas klassid.

 

Alinal on pikaajaline kontaktõppe ning kaugõppe kogemus, mis aitab teil lühikese ajaga hispaania keelt õppida. Ta õppis Tallinna Ülikoolis hispaania keele ja kultuuri, tegeleb regulaarselt emakeelsete kõnelejatega ega lõpeta kunagi oma oskuste täiendamist.

 

Alina pühendab oma vaba aja psühholoogiale, mis aitab tal kõigile individuaalset lähenemist leida. Lisaks õpib tema praegu kreeka keelt!

 

Alina loob kiiresti mugava õppimisõhkkonna. Tema tundides tunnete end kergelt ja mugavalt.Tiiina Toomingas

Tiina on väga sõbralik ja motiveeriv eesti keele õpetaja. Ta on lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli magistriõppe (majandusinsener) ja tehnikaõpetaja lisaeriala (diplomi number 116392). Tiina on õpetanud eesti keelt vene keele baasil nii õpilastele kui täiskasvanutele. Lisaks, õppis ta digitaalseid ja videotehnoloogiaid, mis aitavad tal rakendada meie originaalset audio-videotehnikat.

 

Tiina on õpetanud meie keelekoolis edukalt eesti keelt juba kaks aastat, ning valmistanud e-õppematerjale ja e-teste. Samuti õpetab ta eesti keelt põhikoolis ja asendusõpetajana Lasnemäe Vene Gümnaasiumis.

 

Analüütiline mõtlemine võimaldab Tiinal selgitada eesti keelt kui süsteemi ja õpetada mitte ainult seda, mis on programmis ette nähtud, vaid ka sõnavara ja väljendusrikkuse nüansse.