Õpetajad

Meie õpetajate kvaliteedi tagamisest loe siit

 

Tatiana Vinichenko

Exceptional English keelekeskuse asutaja, Tatiana on inglise, saksa ja vene keele õpetaja. Tatiana lõpetas Amuri Riikliku Ülikooli inglise/saksa filoloogia erialal (German Philology: inglise keel ja kirjandus) ning Tallinna Ülikooli kommunikatsioonijuhtimise magistrikraadi. Lisaks õppis ta meedia erialal Rotterdamis, Erasmus Ülikoolis.

 

Tatiana täiustas oma õpetamisoskusi Peterburis ja inglise keele foneetika Philadelphias. Pärast tööd Ameerikas oli ta nii motiveeritud, et sooritas inglise keele C2 taseme eksami juba 22-aastaselt.

 

Peterburis õpis Tatiana ka soome keelt ja kinnitas oma soome keele oskuse Tampere Kesäyliopisto kursusel Soomes.

Praegu oskab ta 7 keelt. Tatiana on siis 100% kindel, et ei ole laisku inimesi, ainult pole piisavalt motivatsiooni.Anna Alukhanova

Meie võluv Anna on lõpetanud Moskva Pedagoogikaülikooli võõrkeelte teaduskonna, kus ta hiljem õpetas Tõlkimise teooriat ja praktikat, Tõlkimist ja sotsiolingvistikat ja meediadiskursust.

 

Lisaks inglise keelele õpetas Anna Moskvas ka vene keelt välismaalastele. Vabal ajal õpib ta saksa keelt ning osaleb keelte ja tõlkimise teaduskonverentsidel.

Anna julgustab õpilasi rääkima ja aitab neil aruteludes ja dialoogides psühholoogilistest tõketest üle saada. Irina Karnauh

Irina on megapositiivne inglise keele õpetaja. Ta on omandanud "Filoloogia, inglise keele, väliskirjanduse õpetaja ja tõlkija" magistrikraadi.

 

Aastast 2015. õpetab Irina nii koolides kui ka individuaalselt. Õpilased armastavad teda põneva metoodika ja suure optimismi pärast.

 

Vabal ajal tegeleb Irina uute keelte õppimise ja ingliskeelsete raamatute lugemisega.

"Mulle meeldib õpetada ja teadmisi jagada. Keele õppimine on lõbus ja põnev protsess."

 Anastassia Karnaushenko

Anastassia on kõrgelt kvalifitseeritud hispaania keele õpetaja, kellel on Kaasaegsete Euroopa keelte kraad.

 

Ta õppis hispaania keelt emakeelena kõnelevate inimestega Hispaaniast ja kasutab hispaania keelt igapäevaelus. Seda ta õpetab Teid ka hea meelega!

 

 Edgar Pacheca Ruiz

 

Kas tahate hispaania keeles vabalt rääkida? Ja keele valdajaga keelt harjutada? Pole probleem! Meil on väga tore õpetaja nii algajatele kui ka edasijõudnutele.

 

Edgar on pärit Alicantest (Hispaania) ja õpetab teile ka Hispaania kultuuri ja muusika maailma.  Miks muusika? Sest ta lõpetas Magisterio Educación Musical Alicante ülikoolis ja õpis Audiovisuaalset Kompositsiooni Eesti Teatri ja Muusikaakadeemias.

 

Edgar kasutab aktiivselt oma tundides meie keelekeskuse audiovisiaalset autorimetoodikat A&V.

 

Iga tund Edgariga on nagu FIESTA! Keel, muusikat ja palju positiivsust!

 Alina Arzumanian

Kas soovite hispaania keelt online õppida? Plaanite Hispaaniasse või Ladina-Ameerikasse kolida või reisite palju? Veebiklassid Alinaga on lihtsad, positiivsed ning sama effektiivsed kui reaalajas klassid.

 

Alinal on pikaajaline kontaktõppe ning kaugõppe kogemus, mis aitab teil lühikese ajaga hispaania keelt õppida. Ta õppis Tallinna Ülikoolis hispaania keele ja kultuuri, tegeleb regulaarselt emakeelsete kõnelejatega ega lõpeta kunagi oma oskuste täiendamist.

 

Alina pühendab oma vaba aja psühholoogiale, mis aitab tal kõigile individuaalset lähenemist leida. Lisaks õpib tema praegu kreeka keelt!

 

Alina loob kiiresti mugava õppimisõhkkonna. Tema tundides tunnete end kergelt ja mugavalt.Tiiina Toomingas

Tiina on väga sõbralik ja motiveeriv eesti keele õpetaja. Ta on lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli magistriõppe (majandusinsener) ja tehnikaõpetaja lisaeriala. Tiina on õpetanud eesti keelt vene keele baasil nii õpilastele kui täiskasvanutele. Lisaks, õppis ta digitaalseid ja videotehnoloogiaid, mis aitavad tal rakendada meie originaalset audio-videotehnikat.

 

Tiina on õpetanud meie keelekoolis edukalt eesti keelt juba kaks aastat, ning valmistanud e-õppematerjale ja e-teste. Samuti õpetab ta eesti keelt põhikoolis ja asendusõpetajana Lasnemäe Vene Gümnaasiumis.

 

Analüütiline mõtlemine võimaldab Tiinal selgitada eesti keelt kui süsteemi ja õpetada mitte ainult seda, mis on programmis ette nähtud, vaid ka sõnavara ja väljendusrikkuse nüansse.