Õpetajad

Meie õpetajate kvaliteedi tagamisest loe siit

 

Tatiana Spiteri

Exceptional English'i asutaja, Tatiana lõpetas Amuri Riikliku Ülikooli cum laude inglise-saksa filoloogia erialal ning Tallinna Ülikooli kommunikatsioonijuhtimise magistrikraadi, cum laude ka. Lisaks õppis Tatiana inglise keeles meedia erialal Rotterdamis, Erasmus Ülikoolis. 

 

Inglise keelt on ta õpetanud juba 17 aastat (Androra, Studia Lingua keeltekoolides ning Peterburi Kutsehariduse Akadeemias). Tatiana täiustas oma foneetika ja kõnekeele oskusi Philadelphias elades. Pärast tööd Ameerikas sooritas ta rahvusvahelise inglise keele C2-taseme eksami (City&Guilds), tunnustatud Briti Nõukogu poolt.

 

Tatiana õpis hispaania keelt Peterburis, Tallinnas ja Helsingis: ta lõpetas hispaania keele B2-taseme kursuse Tallinna Ülikoolis ja C1-taseme kõnepraktika kursuse Helsingi Suveülikoolis (Helsingin Seudun Kesäyliopisto). Ta on õpetanud hispaania keelt Studia Lingua keeltekoolis Peterburis (2015-2016) ja Exceptional English'is (2019 - praeguseni).

 

Peterburis õpetas Tatiana ka soome keelt kaks aastat "Vash Repetitor" portaalil ja värskendas oma teadmisi Tampere Kesäyliopisto kursusel Soomes.

 

Praegu oskab ta 7 keelt. Tatiana on siis 100% kindel, et ei ole laisku inimesi, ainult pole piisavalt motivatsiooni.

 

 ***

 

Lisaks, Moskvas sai ta tunnistuse vene keele võõrkeelena õpetamise kohta (РКИ) ja õpetas vene keelt Peterburis (Studia Lingua keeltekoolis) ja Tallinnas (Tallinna Ülikooli suveülikoolis).Aleksandra Svetlaia

 

Aleksandra lõpetas Peterburi Riikliku Ülikooli magistrikraadi keeleteadlase-õpetaja erialal. Ta sooritas rahvusvahelise inglise keele eksami C1-tasemel (TOEFL iBT, 2013), mis on TOEFL'i kõrgeim tase.

 

Ta on õpetanud inglise keelt juba 10 aastat erinevates keelekoolides, k.a. Studia Lingua (2013-2015) ja English First (2019).

 

Alates 2021 õpetab Aleksandra meie keelekeskuses nii rühmades kui ka individuaalselt..

Õpilased leiavad, et Aleksandra õpetamismeetodid on väga tõhusad ja õpivad temaga kursuselt kursusele edasi.Alena Kanina

 

Alena lõpetas Moskvas Rahvusvahelise Ülikooli ajakirjanduse bakalaureuseõppe erialal. Aastal 2018 omandas ta Cambridge'i CELTA tunnistuse, mis võimaldab tal õpetada täiskasvanutele inglise keelt, ja aastal 2020, International House VYL tunnistuse (Väga noorte õppijate õpetamise tunnistus).

 

Alena on töötanud keeltekoolides BKC-International House, Language Link Russia, Lingua Jam ja Harmony inglise keele õpetajana, vanemõpetajana ja inglise keele osakonna juhatajana/metoodikuna. 

 

Olles palju Moskvas õpetanud, võib Alena öelda, et suurlinn seab kõrged õpetamise kvaliteedi nõudmised ning vajadust olla paindlik erinevate õpilastega! Meie keelekeskuses õpetab Alena täiskasvanutele inglise keelt veebis, Zoom'i või Skype’i kaudu.

 

 

Alena parimad omadused on uue materjal loogiline selgitus, piiramatu kannatlikkus ja tundide positiivne õhkkond!Priscila Carrion

Priscila on meie särav õpetaja Brasiiliast, sertifikaadi Advanced - CAE (Cambridge) omanik.

 

Ta teab, kuidas luua grupis mugav ja motiveeriv õhkkond ning on oma tundides äärmiselt kaasahaarav.

 

Tunnid Priscilaga toimuvad eranditult inglise keeles, ilma vene keelt abiks võtmata, mis võimaldab teil kiiresti ületada nii keelelised kui ka psühholoogilised tõkked!

Priscila jagab teiega hea meelega lugusid oma rikkalikest kogemustest mõlemal pool Atlandi ookeani.Alla Holopainen

 

Alla on üle 25-aastase õpetamiskogemusega inglise keele õpetaja! Mitte ainult diplomeeritud spetsialist (diplom "Inglise keel ja kirjandus", Zaporožje Riiklik Ülikool), vaid ka hämmastavalt kannatlik ja heatahtlik õpetaja.

 

Alla pöörab suurt tähelepanu keele hääldamisele ja harjutamisele live-dialoogides. Kohvipausid klassiruumis koos temaga muutuvad tõeliseks rännakuks ingliskeelsete riikide kultuuri.

 Tiiina Toomingas

Tiina on väga sõbralik ja motiveeriv eesti keele õpetaja. Ta on lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli magistriõppe (majandusinsener) ja tehnikaõpetaja lisaeriala (diplomi number 116392) ja sai Tallinna Ülikooli avatud ülikooli kaudu täienduskoolitust erialal "Eesti keele kui teise keele õpetamise didaktikat" (EKL7329.HT, 6EAP).Tiina on õpetanud eesti keelt vene keele baasil nii lastele kui täiskasvanutele. Lisaks, õppis ta digitaalseid ja videotehnoloogiaid, mis aitavad tal rakendada meie originaalset audio/videotehnikat. 

 

Tiina on õpetanud meie keelekoolis edukalt eesti keelt juba kaks aastat, ning valmistanud e-õppematerjale ja e-teste. Samuti õpetab ta eesti keelt põhikoolis ja asendusõpetajana Lasnemäe Vene Gümnaasiumis.

 

Analüütiline mõtlemine võimaldab Tiinal selgitada eesti keelt kui süsteemi ja õpetada mitte ainult seda, mis on programmis ette nähtud, vaid ka sõnavara ja väljendusrikkuse nüansse.