MIKS EXCEPTIONAL ENGLISH?

Mille poolest me erineme?

Kasutame ainulaadset meie keskuse poolt välja töötatud interaktiivset kommunikatiivset audio/video metoodikat kuulamise ning "elava" keele tõhusaks õpetamiseks. See aga tähendab õppimist+ naudingut kaks ühes.


Õpetajateks on keelekandjad või keele kõrgtasemel valdajad

On teil ette tulnud olukorda, kus õpetaja ei suuda arusaadavalt teieni tuua grammatikat või on tal raskusi teid huvitava sõna tõlkimisega? Meil on teile hea uudis: meie kollektiivi moodustavad vaid keelt emakeelena kõnelevad või kõrgtasemel valdavad inimesed.


Minimaalne toetumine emakeelele

Iseenesestmõistetavalt on väga raske õppida võõrkeelt toetumata seejuures absoluutselt mingile keelele, mis on vähe kodusem või oma emakeelele.  Kuid selleks et aidata teil võõrkeel võimalikult kiiresti suhu saada ning seda vabalt kasutama hakata, püüame võimalikult vähe kasutada teiste keelte abi ning hiljem eemaldame need sootuks.


Oodake külla külalisi võõramaalt!

Mõtlete minna keelt praktiseerima välismaale? Selleks pole enam vajadust! Me kutsume regulaarselt väliskülalisi otse meie loengutesse, et võimaldada teile nn „elavat“ praktikat. Oodake külla inglasi, soomlasi, sakslasi, hispaanlasi, itaalasi...Meie keskuse õpilastele on see tasuta!


Laupäevane kõneklubi

Kõigil meie õpilastel on võimalus oma keeleteadmisi treenida ning meie väliskülaliste seltsis lõbusalt aega veeta meie unikaalses kõneklubis Five o’clock Tea.


Hubane sõbralik atmosfäär

“Kui asja ei naudi, pole sellest ka kasu“, kirjutas Shakespeare. Seetõttu toimuvad meie loengud meeldivas sundimatus atmosfääris, teed ja kohvi juues, loengutes aga kasutame erinevaid paaris- ja grupiülesandeid, mis võimaldavad paremini tundma õppida mitte ainult keelt, vaid ka üksteist ning saada ühteks rühmaks. 


Rahvusvahelisteks eksamiteks ettevalmistamine

Erinevalt paljudest teistest keeltekoolidest, pakume me nii individuaalset kui ka grupilist ettevalmistamist eksamiteks. Valmistame ette järgmisteks eksamiteks:

 

  • inglise keel - IELTS, TOEFL, FCE, CAE (Cambridge), City&Guilds
  • saksa keel - TestDaF, DSH 1, DSH 2, KDS, GDS
  • soome keel - YKI
  • hispaania keel- DELE
  • itaalia keel - CILS 

Sertifikaat kursuse lõppedes

Kursuse lõpueksami edukal läbimisel, anname õpilasele sertifikaadi kursuse läbimise kohta (kui õpilane saab alla 60% hindest, väljastatakse talle tõend kursuse kuulamise kohta).