Exceptional English pakub keelekursuseid:

  • inglise keel
  • vene keel
  • saksa keel
  • soome keel
  • hispaania keel
  • itaalia keel
  • eesti keel

Lihtsalt valige meie keelekeskuse poolt pakutavate kursuse tüüpide seast Teile sageduse ja tunniplaani järgi enim sobiv!


Kursus "I Like It Classic"

("Ma eelistan klassikat")

Kui Teile on meeltmööda keele õppimine süsteemi järgi, kus igale keeleaspektile pööratakse võrdselt tähelepanu ning soovite keskmist koormust, pange end julgelt kirja I Like It Classic'ule. Seejuures, ärge laske sel sõnal "klassika" Teid segadusse ajada: tegemist on igati tänapäevase kommunikatiivse kursusega, mis kasutab meie unikaalset metoodikat. 

 

Keele üldkursus

 

2 korda nädalas

 

1 õppekord = 2 akad. tundi

 

3,5 kuud

 

Kursuse maht: 90h


Kursus "I Want To Speak"

("Ma tahan rääkida")

Kui Teil tuleb tööasjus palju suhelda välisklientide ja -kolleegidega ning Teie eesmärgiks on ületada lühikese ajaga keelebarjäär ning mitte kaotada pead erinevates eluolukordades, siis on kursus "I Want To Speak" just see, mida vajate.

 

Rääkimise kursus

 

2 korda nädalas x 2 аkad. tundi

 

5 kuud

 

Kursuse maht: 90h


Kursus "Exceptional Skills"

("Erilised oskused")

Te olete meelestatud õppima keelt sügavuti saades see peensusteni selgeks? Või on teil äkki plaanis sooritada rahvusvaheline eksam? On teil piisavalt motivatsiooni? Järelikult on see kursus Teie jaoks. See hõlmab kõike: rikkalik sõnavara, lihvitud grammatika, lugemine, kirjutama õpetamine, meie kaasahaarav audio/video metoodika, rääkimispraktika väliskülalistega ning oma arengu pidev hindamine.

 

Üldkeelekursus

 

2 korda nädalas

 

1 õppekord = 3 аkad. tundi

 

3,5 kuud

 

Kursuse maht: 60h


Grammatikakursus "Flawless Grammar"

("Täiuslik grammatika")

Kas õpite keelt juba mitu aastat ning teil on suur sõnavara, kuid vajadus täita lüngad grammatika poole pealt?  "Flawless Grammar" kursus aitab teil 30 keeletunniga (60 h) vabaneda tüüpilistest vigadest, hakata kasutama keerulisemaid konstruktsioone lausete koostamisel ning lihvida teie keel grammatiliselt perfektseks.

 

Grammatika intensiivkursus

 

2 korda nädalas

 

1 õppekord = 2 аkad. tundi

 

3,5 kuud

 

Kursuse maht: 60h


Intensiiv "Mega-drive"

Sooviksite omandada keele kiiremas korras, kuid Teie aeg on piiratud töö tõttu? Siis on teile sobivaks valikuks puhkepäevane intensiivkursus. Saame kokku korra nädalas ning töötame intensiivselt 4 akadeemilist tundi(kohvipausiga). Lisaks sellele on teil peale tundi võimalus õpitu koheselt kinnistada ning samal ajal puhata, sest just laupäeviti toimub meie keskuse lähedal, Gourmet Coffee's, kõnekohvik.

 

Nädalavahetuse grupp (intensiiv)

 

1 kord nädalas

 

1 õppekord = 3 akad. tundi

 

3 kuud

 

Kursuse maht: 36h


Ärikursus

Kas tahate õppida individuaalselt või sõbra/abikaasa/partneriga? Õpingud paaris või individuaalselt tagavad 100% individuaalse lähenemise igale õpilasele ning tema eripärasustele. Samuti saate valida oma maitse järgi keeletundide sageduse ning pikkuse.

 

Ärikeele kursus*

 

 

2 korda nädalas

 

1 õppekord = 2 akad. tundi

 

4 kuud

 

Kursuse maht: 60h


Spetsialiseeritud kursused

Otsite erialalise (juriidilise, tehnilise, medtsiinilise) kallakuga keelekursuseid? Sel juhul loome individuaalse programmi just teie jaoks! Kursused pankuritele, inseneridele ning mitme muu eriala esindajatele. Loome kursuse, mis vastaks just teie professionaalsetele vajadustele.

 

 

Spetskursus

 

Kursuse kestvus, sagedus ja sisu lepitakse kokku kliendiga individuaalselt.


Individuaalsed ning paaristunnid

Teil on vaja õppida suhtlema klientide, kolleegide või partneritega võõrkeeles? Töötate või plaanite töötada rahvusvahelises firmas? Meie ärikursus hõlmab igapäevaste üldteemade miinimumi ning fokuseerub äriteemadel, esitlustel, kirjavahetusel, projektidel ning läbirääkimistel. 

 

 

Individuaalsed-/

paarisõpingud

 

Kursuse kestvus, sagedus ja sisu- kokkuleppel kliendiga. 


Õpetamine Skype'is

Meie keskus paikneb kesklinnas, kuid kui Te soovite õppida keeli kodust või kontorist väljumata, on meil hea meel pakkuda Teile kaugõpet läbi Skype' i. Kuna Skype'i õpingud on individuaalsed, saate ise valida nende sageduse ning samuti keeleaspektid, mis on Teie jaoks suurima tähtsusega. 

 

Kaugõpe

 

1-2 korda nädalas

 

1 õppekord = 60 min

 

Kursuse kestvus ja sagedus- kokkuleppel kliendiga.